Antwerpse hotels dopen Grote Markt op hun beurt om tot "Dordrecht"

Wat een geweldige actie van onze lieve Vlaamse buren! Op de Grote Markt in Antwerpen hangen plots straatnaamborden waarop "Dordrecht" staat. Het gaat om een ludieke actie van de Antwerpse hotels waarmee ze Dordrecht een hart onder de riem willen steken.

Zoals jullie weten plakten de winkeliersvereniging in Dordrecht vorige maand bordjes met Antwerpen over de eigen straatnaambordjes. Een ludieke actie om aan te geven dat mensen tijdens de lockdown massaal naar Antwerpen gingen en er een andere koers nodig was. De actie haalde overal het nieuws, ook in België.

De Antwerpse hotels willen de Nederlanders bedanken voor de massale toestroom tijdens de eindejaarsperiode. Daarom heeft de Antwerp Hotel Association de Grote Markt in Antwerpen tijdelijk omgedoopt tot de Nederlandse stad Dordrecht.

Nu de horeca en winkels in Nederland weer open zijn, wil de Antwerpse hotelsector de Antwerpenaren aansporen om ook eens over de grens te trekken om hier te gaan shoppen, eten en overnachten. 

Wat een geweldige actie! Jullie zijn van harte welkom!